3. Митов със загуба в Шотландия

Митов със загуба в Шотландия

Дънди с обрат срещу Сейнт Джонстън

Димитър Митов записа пореден мач за Сейнт Джонстън, но тимът му записа поражение с 1:2 при гостуването на Дънди в мач от първенството на Шотландия.

Националът на България се отличи с три добри спасявания, получи жълт картон в 75-ата минута.

"Светците" поведоха в резултата още в деветата минута след попадението на Мат Смит, но домакините направиха обрат.

В 73-ата минута Лиъм Гордън извърши нарушение в наказателното поле срещу Амаду Бакайоко и главният съдия Дейвид Мънро се консултира с видео асистент реферите, отсъждайки дузпа. Наказателният удар беше реализиран от Люк МакКоуън.

Минута преди края на редовното време на двубоя Джордън Макгий осигури успеха в полза на ФК Дънди.

Сейнт Джонстън е на десето място в класирането с актив от 24 точки след 25 двубоя. Дънди има пет пункта повече на шестата позиция.

ОБЗОР: Селта и Райо бият като гости в Испания

Вижте всички резултати, програма и класиране в Ла Лига

Майнц удари новака Санкт Паули

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)