3. Младоците на Челси отнесоха пердах от Уикъмб

Младоците на Челси отнесоха пердах от Уикъмб

Сензационно 5:1 за тима от Лига 2 над шампиона на Англия

Истински спектакъл поднесе тимът от английската Лига 2 Уикъмб на своите фенове. Уондърърс записаха феноменална победа с 5:1 в контролна среща не над кого да е, а над шампиона Челси. Въпреки, че мениджърът на лондончани Карло Анчелоти бе заложил изцяло на деца от школата, резултатът едва ли ще се приеме добре в лагера на шампионите.

Челси дори успя да поведе в 10-ата минута с попадение на Алиу Джало, който довкара топката в мрежата след удар на Синклеър, който бе спасен от стража на домакините.

Шоуто на Уикъмб пък започна в 24-ата минута, когато Рендел възстанови равенството с плътен удар от около 8 метра. В 36-ата минута пък страхотна атака на Уикъмб стигна до Стивънс, който реализира с удар по диагонала – 2:1 и обрат над шампиона.

Този резултат се запази чак до 76-ата минута. Тогава Питман направи 3:1 за Уикъмб, а минута по-късно вкара втория си гол в мача и покачи на 4:1. Шокът в редиците на Челси бе пълен само още минута след това Питман оформи своя хеттрик за крайното 5:1, като дори можеше да вкара още едно попадение в 82-ата минута.

За Челси: Уолкър, Б. Клифорд, Инс, Азис, Дийн-Конте, Бертанд, Синклеър, Корк, К. Клифорт, Лалкович (Филисирк 59’), Ди Санто, Джало (Просеник 59’)

Юнайтед отказали да платят 200 милиона за Роналдо и Бейл през 2013г.

"Червените дяволи" са били много близо до двоен трансферен удар

Пеп Гуардиола: Имам огромно уважение към Слован Братислава

Мениджърът на Манчестър Сити заяви, че "нищо не е даденост" преди втория мач от ШЛ

Греъм Потър за Юнайтед: Разговарям с много хора

Бившият треньор на Челси продължава да бъде свързван с Манчестър Юнайтед

Барселона сложи клауза от 500 милиона евро на Бернал

Талантът Марк Бернал ще удължи договора си с Барселона до 2029 г

Рафаел Леао: Чест е да съм капитан на Милан

Крилото на "росонерите" говори преди тазвечершния сблъсък с Байер Леверкузен

Юнайтед набелязал Индзаги за заместник на Тен Хаг?

Италианският специалист се представя отлично в Интер последните три години

Шампионска лига отново е тук с две мегадербита

Вторият кръг от Шампионската лига предлага Байер Леверкузен - Милан и Арсенал - ПСЖ