3. Моуриньо: Изглеждаше невъзможно да не бием в този мач

Моуриньо: Изглеждаше невъзможно да не бием в този мач

Блинд не е виновен, трябваше да вкарваме, допълни мениджърът

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо се опита да изглежда спокоен, след неочакваната загуба на тима му с 0:1 при гостуването на Базел.

Англичаните се нуждаеха от само 1 т., за да си гарантират попадането в следващата фаза Шампионската лига. Мениджърът опита да обясни, че поражението се дължи на многото пропуски на възпитаниците му.

“Загубихме, защото през първото полувреме трябваше да водим с 5:0, но не успяхме да вкараме нито един гол въпреки огромната си доминация. Имаше огромни периоди през първата част, в които изглеждаше невъзможно да не победим в този мач.

Смятам, че през второто полувреме мачът вървеше към 0:0, но те стигнаха до този късен гол. Не е правилно Блинд да вини себе си за попадението. Той направи много позитивен двубой. Трябва да виним всички на терена, защото пропуснахме толкова много положения”, убеден бе Моуриньо.

„Няма нужда да печелим финалния мач в групата, нямаме нужда дори от реми, но очевидно ще търсим победата в него”, каза португалецът по повод предстоящото домакинство срещу ЦСКА Москва.

Алавес с два гола за една минута, но Реал Мадрид победи на "Бернабеу"(ВИДЕО)