Ново фиаско за Юве в Серия А (ВИДЕО)

"Старата госпожа" безсилна в Торино срещу Дженоа

Ювентус продължава да губи точки с лека ръка в Серия А след домакинско 0:0 с Дженоа в среща от 29-ия кръг на италианската Серия А.

Тимът на Масимилиано Алегри има едва един успех в последните осем срещи за първенство при 3:2 над слабака Фрозиноне.

Логично, "Старата госпожа" бе тимът, търсещ по-агресивно победата, но трудно съставаха голови положения.

След равностойно първо полувреме Ювентус взе инициативата след почивката и имаше добри ситуации да стигне до успеха, най-добрата от които пропусна Мойс Кийн в последната минута. Нападателят стреля от границата на наказателното поле, но топката срещна десния страничен стълб.

Слабият мач видимо изнерви Душан Влахович, а таранът на "бианконерите" си изкара втори жълт картон в добавеното време.

Юве се изравни по точки с Милан на второто място с по 59, но "росонерите" тепърва играят с Верона. Дженоа остава на 12-о с 34 точки.