3. Няколко клуба от Англия са набелязали героя на Гърция от първия мач на Евро 2012

Една от звездите на Гърция - Димитрис Салпингидис, е цел на няколко клуба от Висшата лига, съобщава „Скай Спортс”.

Смята се, че Стоук Сити, Уигън, Норич и наскоро класиралите се в Премиършип – Уест Хем и Рединг, са се насочили към нападателя.

30-годишният Салпингидис бе героят на Гърция от първия мач на страната на Евро 2012 срещу Полша. Гърците губеха с 0:1 на полувремето и се оттеглиха на почивка с човек по-малко, но още в началните минути на втората част Салпингидис реализира попадение за 1:1 и донесе точката на Гърция.