ОБЗОР: Байерн би новак с 4:2, Дортмунд поведе и загуби в Щутгарт (ВИДЕО)

Кейн с нови 2 гола, резултати и класиране в Бундеслигата

Германският хегемон Байерн (Мюнхен) победи доста по-трудно от очакваното новака Хайденхайм с 4:2 в зрелищен мач от XI кръг на футболната Бундеслига.

Баварците показаха класата си през първото полувреме и логично се оттеглиха на почивка с аванс от 2:0 след поредните 2 попадения на лятната им покупка Хари Кейн, който се разписа в 14-ата и в 44-ата минути след асистенции на Лерой Сане.

Хайденхайм обаче не се предаде и върна 2 гола само за 3 минути в Мюнхен (67 и 70), но след още 3 Рафаел Герейро отново изведе Байерн напред, а в 85-ата „златната резерва“ Ерик Чупо-Мотинг сложи точка на спора за крайното 4:2.

В друг мач от кръга, игран по същото време, Щутгарт обърна фаворита Борусия (Дортмунд) у дома до 2:1, макар да изпусна дузпа още в 11-ата минута при 0:0.

Очаквайте подробности, резултати, репортажи и класиране!