3. Отличен за Манчестър Сити в предпоследната контрола (ВИДЕО)

Отличен за Манчестър Сити в предпоследната контрола (ВИДЕО)

Английският шампион разгроми най-силния тим в Хонконк с 6:1, Сане и Стърлинг блестят

Манчестър Сити постигна нова победа по време на турнето си в Източна Азия, след като се наложи над хонконгския Кичее с 6:1.

"Гражданите" можеха да се поздравят и с много по-изразителен успех, но направиха серия от пропуски пред вратата на съперника.

Все пак още до почивката те взеха комфортен аванс от 3:0 след голове на Давид Силва, Лерой Сане и Рахийм Стърлинг.

След паузата в игра за шампиона на Англия се появиха предимно играчи от академията на клуба, но това не намали нападателната мощ.

Сане вкара втори гол в 55-ата минута, а в 80-ата Набил Туаизи реализира първия си гол за представителния отбор.

Малко след това Кичее върна почетен гол за радост на феновете на футбола в Хонконг, но в 88-мата минута Икер Посо оформи крайното 6:1.

Следващата проверка на Манчестър Сити е на 27 юли срещу японския Йокохама.

1:6 Посо (88)

Стартов състав на Манчестър Сити: Браво, Уокър, Стоунс, Лапорт, Анхелино, Гюндоган, Де Бройне, Давид Силва, Бернардо Силва, Сане, Стърлинг.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:2

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1