3. Проливен дъжд не спря Рома за бой над Верона (ВИДЕО)

Проливен дъжд не спря Рома за бой над Верона (ВИДЕО)

Един Джеко отново блести на "Олимпико"

Рома победи Верона с лекота в мач от четвъртия кръг на Серия "А". Играчите на Еузебио ди Франческо победиха с 3:0 на "Олимпико", а два от головете реализира Един Джеко.

През първото полувреме се изсипа проливен дъжд над Рим, но именно тогава "вълците" стигнаха до аванса си.

Рома откри в 22-та минута чрез Раджа Наинголан. Нинджата вкара след бърза атака и пас на Стефан Ел Шаарауи.

В 33-та минута резултатът стана 2:0. Джеко вкара с глава след перфектно центриране на Алесандро Флоренци. Вторият гол на босненецът стана факт в 63-та минута след подаване на Александър Коларов отляво.

В 66-та минута Самуел Супраен получи втори жълт картон и напусна принудително терена.

Това беше втора победа през сезона за Рома в три мача. Тимът има и един отложен двубоой. Верона е с 3 загуби и едно равенство.

Балотели пред завръщане в Серия А

Нападателят Марио Балотели е пред завръщане в Серия А

Вратар отказа повиквателна от Нагелсман

Вратарят на Фулъм Бернд Лено заяви, че е отказал поканата на националния селекционер на Германия Юлиан Нагелсман