3. Рафа Бенитес: Срещу Барселона трябва да играем по-добре

Рафа Бенитес: Срещу Барселона трябва да играем по-добре

Бенитес се надява Навас, Марсело, Бензема и Рамос да са на линия за "Ел Класико"

Наставникът на Реал Мадрид Рафа Бенитес обясни загубата от Севиля с 2:3 с изпуснатия контрол над мача и многото грешки в играта на отбора му през втората част.

„Изглеждаше сякаш мачът е под контрол, но се оказа, че не е. През втората част ни липсваше постоянство и не знаехме как да се справим със ситуацията. Играхме наистина добре в първите 30 минути и контролирахме играта, но после допуснахме гол. Започнахме второто полувреме и направихме повече грешки, после вече беше въпрос на по-голямо желание за победа. Те се възползваха максимално от нашите грешки, за да вкарат трети гол, а ние вкарахме втори в края, но не беше достатъчно. В голяма част от първото полувреме видяхме един наистина добър Реал Мадрид, но през втората част не можахме да продължим това”, заяви Рафа Бенитес след първото поражение на Реал в Примера през сезона.

Бенитес беше без Кейлор Навас, Марсело и Бензема, а Серхио Рамос получи травма в рамото при страхотния си гол със задна ножица.

„Имаме време да се върнат липсващите играчи. „Ел Класико” е уникален мач и се надявам отборът да реагира добре след тази загуба. Имаме 10-15 дни контузените да се върнат и да са в най-доброто възможно състояние, а мач от такъв ранг винаги е различен".

Ибрахимович отново е национал на Швеция

Големият син на Златан Ибрахимович - Максимилиан е извикан в юношеския тим на "Тре крунур"

Рома предлага нов договор на вратаря Миле Свилар

Титулярният страж на Рома е близо до контракт за още пет години

Манчестър Юнайтед ще има сериозни проблеми, ако пропусне Шампионската лига

"Червените дяволи" са пред сериозна финансова криза при ново оставане извън топ 4

Няма да е ЦСКА: Балотели, отива в трета дивизия на Испания

Италианският нападател е пред подпис с Интерсити

Френки Де Йонг се завръща за Барселона

Нидерландският халф лекуваше контузия пет месеца

Унгарски съдии ще свирят Виктория Пилзен - Лудогорец

Сблъсъкът в Чехия е на 3 октомври от 22:00ч.

Юнайтед отказали да платят 200 милиона за Роналдо и Бейл през 2013г.

"Червените дяволи" са били много близо до двоен трансферен удар

Пеп Гуардиола: Имам огромно уважение към Слован Братислава

Мениджърът на Манчестър Сити заяви, че "нищо не е даденост" преди втория мач от ШЛ

Греъм Потър за Юнайтед: Разговарям с много хора