Резерва спаси Майнц в 94-ата минута

Херта изпусна победата в последния миг – 1:1

Отборът на Майнц 05 се измъкна в последния миг от нов разочароващ резултат у дома.

Тимът, който спечели и трите си визити до момента в Бундеслигата, но до днес нямаше вкаран гол вкъщи, стигна драматично до равенство 1:1 срещу Херта в мач от 7-ия кръг.

Гостите от Берлин откриха резултата в 30-ата минута, когато Люка Тусар се разписа с глава.

След това домакините поеха инициативата в търсене на изравнително попадение, но не можаха да отправят точен удар до 65-ата минута, в която стражът на Херта не бе затруднен.

В 82-рата минута Маркус Ингвартсен пропусна да изравни от удобна позиция, ала в 94-ата това стори резервата Антони Каси, за да подели точките.

Така Майнц събра 11 в своя актив, докато Херта вече има 6 след 7 изиграни двубоя.