3. Рома се срина срещу Каляри и вече се бори само за класиране в Лига Европа (ВИДЕО)

"Вълците" бяха победени от борещ се да оцелее в Серия А

Рома загуби с 2:3 oт Каляри в мач от 33-ия кръг на Серия А и на практика се прости с надеждите си за мачове от Шампионската лига догодина.

Мачът в Сардиня започна вихрено за домакините и още в 4-та минута Жоао Педро пусна отличен пас към Лиакогианис, който веднага засече в центъра на вратата без да остави шанс на Пау Лопес.

В 27-та минута Карлес Перес нацели страничната греда на Каляри, но веднага след това се реваншира, след като рикоширала топка се озова на пътя му и той само я чукна в мрежата за 1:1.

През втората част домакините се развихриха. В 57-та минута Марин получи пас по конец, освободи се с топка в крака и отправи зашеметяващ удар от дистанция, който матира Лопес. Четири минути след като измина час игрово време сардинци покачиха на 3:1.

Отново Разван Марин беше в центъра на гола, след като прати перфектно центриране в наказателното поле, а там Жоао Педро се извиси над всички и заби топката с глава.

Пет минути по-късно Рома повярва в обрата, след като Федерико Фасио засече центриране на Карлес Перес и намали до 3:2, но повече голове в Сардиня не бяха вкарани. Така Рома остана седми на десет точки и с мач повече от четвъртия Аталанта само пет кръга преди края и на практика каза "Сбогом" на надежите за Шампионска лига догодина.

Балотели пред завръщане в Серия А

Нападателят Марио Балотели е пред завръщане в Серия А

Вратар отказа повиквателна от Нагелсман

Вратарят на Фулъм Бернд Лено заяви, че е отказал поканата на националния селекционер на Германия Юлиан Нагелсман