3. Роналдо с хеттрик в рамките на 9 мин. за класика над Чивас (видео)

Роналдо с хеттрик в рамките на 9 мин. за класика над Чивас (видео)

Португалското крило се отчете още с греда и жълт картон

Нападателят на Реал Мадрид Кристиано Роналдо реализира хеттрик в контролата на тима с Чивас Гуадалахара и само за 9 минути донесе победата на "белите" с 3:0.

„Кралския клуб” триумфира и във втората си контрола от предсезонната подготовка пред около 25 хиляди зрители в Сан Диего, а мегазвездата на тима се разписа в 73-ата, 76-ата и 81-ата минута на срещата. Португалското крило се отчете още с греда и жълт картон.

Звездата на "белите" бе спиран през първото полувреме от добрите изяви на вратаря на Чивас Луис Мичел, който на няколко пъти се намеси добре след удари от фаул на португалеца. Роналдо пропусна и много удобно положение в 39-та минута.

В 73-та минута португалецът се промъкна между двама защитници след пас на Бензема и след удар с десния крак откри резултата. Три минути по-късно той вкара от дузпа.

Роналдо, който добави към актива си и греда, както и жълт картон оформи своя хеттрик  и крайния резултат с бомба в долния десен ъгъл.

Следващата контрола на Реал Мадрид е на 24 юли от 4,00 часа наше време срещу Филаделфия.

Реал Мадрид първо полувреме: Адан, Арбелоа, Варан, Карвальо, Марсело; Гранеро, Коентрао; Йозил, Кака, Кристиано; Бензема;

Реал Мадрид второ полувреме: Касийяс; Начо Фернандес, Пепе, Албиол, Марсело; Гранеро, Коентрао; Кайехон, Йозил, Кристиано; Бензема;

НА ЖИВО: Лудогорец - Славия Прага (СЪСТАВИ)