3. Съдийска бригада от Испания ще ръководи Фенербахче - Лудогорец

Съдийска бригада от Испания ще ръководи Фенербахче - Лудогорец

Мачът на стадион "Шюкрю Сарачоглу" в Истанбул е в четвъртък вечер

Испанска съдийска бригада бе назначена да ръководи двубоя на Лудогорец с Фенербахче от турнира за Лигата на конференциите. Мачът на стадион "Шюкрю Сарачоглу" в Истанбул е в четвъртък вечер, 26 октомври, от 19:45 часа българско време.

За главен съдия на срещата бе определен Гилермо Куадра, а негови помощници ще бъдат Гуадалупе Порас Аюсо и Алехандро Естевес Иглесиас.

Четвърти съдия ще бъде Мигел Анхел Ортис Ариас, а на ВАР-а ще оперират Сесар Сото Градо и Сантяго Хайме Латре.

Към момента Лудогорец е трети в група "Н" с актив от 3 точки, колкото има и вторият Нордшеланд - датчаните унижиха в началото на месеца "зелените" след успех със 7:1 у дома. Визитата на Фенербахче, който е водач с 6 пункта, ще бележи завръщането като старши треньор на българския тим на Георги Дерменджиев.

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Феновете на Атлетико Мадрид с тежки наказания за хаоса срещу Реал

Двама привърженици са изправени пред доживотни забрани за посещение на мачове на тима

Барселона иска да задържи Левандовски още един сезон

Полският нападател ще е основният стрелец на тима и догодина

Кирил Десподов отнесе глоба от ПАОК

Гръцкият гранд глоби играчите за слабите резултати

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши