3. Севиля буксува като гост и в Лига Европа (ВИДЕО+СНИМКИ)

Севиля буксува като гост и в Лига Европа (ВИДЕО+СНИМКИ)

Носителят на трофея завърши с 10 души при 0:0 с Базел на "Санкт Якоб Парк"

Проблемите при гостуванията на Севиля се пренесоха и в Лига Европа. Носителят на трофея в турнира не успя да победи Базел за 0:0 на „Санкт Якоб Парк” и доигра мача с 10 души след пресилен втори жълт картон на Стивън Нзонзи в края.

Вратарят на Базел Томас Вацлик направи някои ключови намеси, с които запази мрежата си суха преди реванша на „Рамон Санчес Писхуан” след седмица.

Вацлик спаси стабилно удари на Нзонзи и Гамейро през втората част, което попречи на андалусийците да вкарат така важния гол на чужд терен.

Базел също имаше много добри шансове да вземе преднина, но Марк Янко изпусна най-доброто положение, а Ренато Щефен нацели греда.

Марк Янко имаше отличен шанс след центриране на Ренато Щефен, което го намери сам в наказателното поле, но той би с глава встрани.

Исландецът Биркир Бярнасон се измъкна от засадата и след рикошет се озова на чиста позиция, но би високо над целта.

Ветеранът Валтер Самуел получи жълт картон още в 8-ата минута и ще пропусне реванша на терена на Севиля, където испанците спечелиха последните си 15 мача във всички турнири.

В края Нзонзи получи пресилени два жълти картона и бе изгонен, но и с човек повече Базел на намери сили за победен гол.

През този сезон Севиля няма нито една победа като гост в испанското първенство и евротурнирите.

Александър Павлович се присъедини към лагера на Германия

Халфът Александър Павлович от Байерн Мюнхен се присъедини към лагера на германския национален отбор по футбол преди мача от Лигата на нациите срещу Нидерландия

Ливърпул иска играч на Борусия Д

Ливърпул проявява сериозен интерес към Джейми Гитънс и дори изпраща скаути за мачовете на Борусия Дортмунд и младежкия национален отбор на Англия

Кан: Нюбел е предимство за титулярен вратар на Германия

Легендарният вратар Оливер Кан не вижда фаворит в надпреварата за титулярната позиция в германския национален отбор по футбол между Александър Нюбел и Оливер Бауман

Милан иска двама датчани

Милан проявява сериозен интерес към халфовете на датския национален отбор Мортен Френдруп и Андреас Олсен

Влахович напуска Ювентус?

Бъдещето на Душан Влахович в Ювентус остава под въпрос

Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача

Северна Ирланди и Беларус врътнаха 0:0 в нашата група