3. Тотнъм помля Фиорентина с 3:0 на "Уайт Харт Лейн" (ВИДЕО+СНИМКИ)

Тотнъм помля Фиорентина с 3:0 на "Уайт Харт Лейн" (ВИДЕО+СНИМКИ)

И без Хари Кейн "шпорите" се разправиха с италианците

Тотнъм категорично помля Фиорентина с 3:0 на реванша на „Уайт Харт Лейн” от 1/16-финалите на Лига Европа и се класира за осминафиналите с общ резултат 4:1.

Отборът на Маурисио Почетино нямаше никакво намерение да разчита на ремито 1:1 от първия мач и излезе за победа, макар и без контузените Хари Кейн и Муса Дембеле.

В 25-ата минута Деле Али отклони пас на Шадли на пътя на Райън Мейсън, който влезе в наказателното поле, нагласи се и прати по земя в далечния десен ъгъл – 1:0.

„Виолетовите” на Пауло Соуса така и не успяваха да затруднят завърналия се на вратата на „шпорите” Уго Лорис.

Вместо това в 63-ата минута Татарушану изби силен удар, Деле Али не успя да направи добавка, но топката се търкули към Ерик Ламела, който завъртя безупречно до гредата за 2:0.

9 минути преди края капитанът на Фиорентина Гонсало Родригес си вкара автогол, засичайки центриране на втора греда небрежно и кълбото срещна напречната греда по пътя към мрежата – 3:0.

Александър Павлович се присъедини към лагера на Германия

Халфът Александър Павлович от Байерн Мюнхен се присъедини към лагера на германския национален отбор по футбол преди мача от Лигата на нациите срещу Нидерландия

Ливърпул иска играч на Борусия Д

Ливърпул проявява сериозен интерес към Джейми Гитънс и дори изпраща скаути за мачовете на Борусия Дортмунд и младежкия национален отбор на Англия

Кан: Нюбел е предимство за титулярен вратар на Германия

Легендарният вратар Оливер Кан не вижда фаворит в надпреварата за титулярната позиция в германския национален отбор по футбол между Александър Нюбел и Оливер Бауман

Милан иска двама датчани

Милан проявява сериозен интерес към халфовете на датския национален отбор Мортен Френдруп и Андреас Олсен

Влахович напуска Ювентус?

Бъдещето на Душан Влахович в Ювентус остава под въпрос

Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача

Северна Ирланди и Беларус врътнаха 0:0 в нашата група