Уулвс надви Фулъм и грабна много важни три точки (ВИДЕО)

"Вълците" спечелиха с 2:1 над лондончани

Уулвърхемптън победи Фулъм с 2:1 в двубой от 28-ия кръг на Висшата лига. Райън Аит-Нури даде преднина на "вълците" преди автогол на Том Кеърни да оформи крайния резултат.

Отборът на Гари О'Нийл се намира на 8-ото място в таблицата с 41 точки, докато котиджърс са 12-ти с 35 пункта.

В 6-ата минута Андреас Перейра стреля от наказателното поле, но Жозе Са успя да се намеси.

19 минути по-късно Алекс Иуоби намери Хари Уилсън. Уелсецът стреля. Изпълнението му обаче бе неточно.

В 35-ата минута Тосин Адарабиойо нацели напречната греда след прецизен от средно разстояние.

Седем минути след старта на втората част Тоти Гомеш намери Райън Аит-Нури в наказателното поле. Той прати топката неспасяемо под напречната греда.

В 60-ата "вълците" стигнаха до втори гол. След постепенна атака Нелсон Семедо стреля от границата на пеналтерията, получи се рикошет, който не остави шансове на Бернд Лено да се намеси. Двубоят бе записан като автогол на Том Кеърни.

10 минути преди края на редовното време на мача Фулъм можеше да върне едно попадение, но Са спаси удар на Жоао Палиня.

В 82-ата минута Са отново се отчете с добро представяне, като този път Адаама Траоре бе разколебан.

В осмата минута на добавеното време Алекс Иуоби върна едно попадение за гостите с изстрел под напречната греда.

За Уулвърхемптън предстои двубой от ФА Къп срещу Ковънтри, докато следващия двубой за Фулъм ще бъде след паузата за националните отбори.

Торино постави Милан на колене (ВИДЕО)

"Биковете" спечелиха домакинството си с 3:1

От Байерн са категорични за мениджъра на Брайтън

Той няма да бъде следващият треньор на тима

Аталанта загря за финала на Лига Европа с лесен успех в Серия А (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха с 2:0 Лече като гости

Клинсман: Германия е сред фаворитите на Евро 2024

Бившият селекционер на германците е на мнение, че родината му може да спечели големия форум

Маинц оцеля, Бохум ще играе плейоф (ВИДЕО)