3. В БОЛОНЯ: Антов изгледа от пейката реми с новака Беневенто (ВИДЕО)

В БОЛОНЯ: Антов изгледа от пейката реми с новака Беневенто (ВИДЕО)

Българският национал остана неизползвана резерва в състава на домакините

Българският национал Валентин Антов ще трябва да почака още, за да дебютира за своя нов отбор Болоня.

Взетият под наем от ЦСКА с опция за откупване в края на сезона защитник остана резерва при равенството 1:1 срещу новака Беневенто от 22-ия кръг на италианската Серия „А“.

20-годишният бранител бе на пейката и при успеха с 3:0 над Парма в предишния мач, но тогава също не се появи в игра.

Сега Болоня поведе още в първата минута, когато Никола Сансон реализира първото си попадение в Калчото през сезона и откри резултата.

Гостите обаче не се предадоха и възстановиха статуквото точно след час игра.

В 60-ата минута Бенито Виола се възползва от асистенция на лятното попълнение Камил Глик и оформи крайното 1:1.

До края повече голове не паднаха и така двата отбора поделиха точките, за да останат съседи в класирането с по 24 от 22 изиграни двубоя.

В следващия кръг Беневенто приема Рома, намирайки се в серия от 6 срещи без успех, докато Болоня гостува на Сасуоло.

Алавес отново не прости на Севиля (ВИДЕО)

Трета поредна победа в съперничеството след 2:1

Ница разгроми Сент Етиен с 8:0 (ВИДЕО)