3. Валенсия взе своето в Кордоба и остана в топ 4

Валенсия взе своето в Кордоба и остана в топ 4

„Прилепите” с успех като гости след гол в края

Валенсия постигна ценна победа като гост на Кордоба с 2:1 в мач от XXIV кръг на испанската „Ла Лига”.

„Прилепите” откриха резултата малко преди почивката, когато точен бе Андре Гомеш. В 38-ата минута португалецът засече центриране на Родриго де Паул вкара за 1:0.

След паузата двата тима си размениха по един гол, като в 74-ата минута домакините възстановиха статуквото, след като Отаменди направи дузпа дузпа, а алжирският национал Набил Гилас преодоля Диего Алвес за 1:1.

Гостите от Валенсия все пак взеха своето в 81-ата минута, когато Алваро Негредо подаде на Пабло Пиати и той стреля, за да вкара след странна парабола на топката и да оформи крайния резултат.

След него „прилепите” вече са с актив от 50 точки, колкото има и шампионът Атлетико Мадрид, който обаче е с мач по-малко.

Кордоба записа пето поред поражение и остава на последното 20-о място с актив от 18 точки.

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)