3. Висока температура спряла наш национал

Висока температура спряла наш национал

Българският национален защитник Петко Христов е получил трескав пристъп преди мача с Модена и това е причината да не вземе участие в мача вчера, обявиха от клуба му Специя, пише "Тема спорт".

Двубоят от 19-ия кръг на италианската Серия В завърши 1:1, а Специя остава на предпоследното 19-о място със 17 точки. Гостите от Модена са на 8-а позиция с 28.

В часовете преди мача лекарят е установил, че Петко Христов вдига много висока температура, рязко се е почувствал отпаднал, имал е симптоми на втрисане и повръщане, разказват от клуба.
В тази ситуация единствен вариант е бил той да бъде изолиран и да му се окаже първа медицинска помощ.

А старши треньорът Лука Д’Анджело трябваше да пусне на негово място грузинеца Ива Гелашвили заедно с капитана Димитриос Николау и Келвин Амиан.

Българският централен бранител , вече напълно завърнал се сред титулярите и почти винаги сред най-добрите на терена, трябваше да вдигне бялото знаме заради внезапна трескава атака . На негово място треньорът Лука Д’Анджело избра грузинеца Ива Гелашвили, се казва в съобщението.

За Гелашвили обаче срещата беше особено щастлива, защото именно той вкара в 92-ата минута за Специя и спаси точката с равенството 1:1. Модена излезе напред в 64-ата минута от дузпа, реализирана от Антонио Палумбо.

Голмайсторът на Фейенорд е бил на крачка от Милан през лятото

"Росонерите" са пратили оферта в последния ден, но нидерландският клуб я е отхвърлил

Ювентус взе решение да освободи Погба

Френският халф няма бъдеще при торинския гранд

Жозе Моуриньо към журналист: Не знам дали си играл футбол

Наставникът на Фенербахче призна, че не е бил добър играч

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Феновете на Атлетико Мадрид с тежки наказания за хаоса срещу Реал

Двама привърженици са изправени пред доживотни забрани за посещение на мачове на тима