Юве започна новия сезон с разгромна победа над Удинезе (ВИДЕО)

Тимът стигна до класически успех

Ювентус започна сезона в Италия с победа с 3:0 като гост на Удинезе. Точни за „бианконерите“ бяха Федерко Киеза, Душан Влахович и Адриен Рабио.

Мачът на „Дачия Арена“ тръгна перфектно за гостите, след като те поведоха във втората минута, когато Федерико Киеза се възползва от грешка на отбраната на Удинезе и с удар от границата на наказателното поле вкара гол.

Удинезе влоши ситуацията за себе си в 19-ата минута, когато Фести Ебозели игра с ръка в наказателното и бе отсъдена дузпа за Юве, която Душан Влахович реализира с удар в долния ляв ъгъл.

В добавеното време на първата част Андриа Камбиасо изигра перфектно една ситуация и предостави топката на Адриен Рабио, за когото остана най-лесното – да я вкара в мрежата с глава.

След почивката хората на Андреа Сотил опитаха да върнат гол, като Войчех Шчесни спаси удар на Лазар Самарджич в 63-ата минута, а 4 по-късно Самарджич стреля неточно.

Постепенно темпото в мача спадна, като гол на Влахович в 80-ата минута не бе зачетен заради засада. По този начин до края на двубоя повече голове не паднаха.