3. Зенит се орезили у дома срещу ЦСКА (Москва) и изпусна уникален шанс да вземе предсрочно титлата

Гостите от руската столица размазаха питровци, рецитал на Вагнер Лав

Зенит изпусна уникален шанс да спечели предсрочно титлата в Русия и допусна шокираща домакинска загуба с 1:3 от ЦСКА (Москва).

Това стана в отложен двубой от 18-ия кръг на руската Висша лига, който се игра на стадион "Петровски" в Санкт Петербург.

Всички очакваха, че питровци ще успеят да надделят над московчани и да грабнат трофея, но това така и не стана.

Момчетата на Леонид Слуцкий изнесоха страхотен мач и заслужено стигнаха до успеха, а младият руски специалист успя да надхитри старата лисица Лучано Спалети.

Резултатът в срещата откри голямата звезда на "армейците" Вагнер Лав, който вкара прекрасен гол в 12-ата минута и даде преднина на своите.

В 34-ата минута чилийското крило Марк Гонсалес удвои преднината на гостите, получавайки хубав пас от Лав, а в 52-ата минута бившият ас на Йънг Бойс Сейду Думбия направи преднината на ЦСКА класическа.

Все пак обаче домакините успяха да стигнат до почетен гол, който бе дело на Алесандро Розина в 92-ата минута.

След срещата Зенит е лидер в класирането с 63 точки, три кръга преди края на първенството. ЦСКА пък е на 2-ата позиция с 57 точки.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1