3. Живко Миланов и Васлуй изтърваха успеха над Фенербахче в края

Живко Миланов и Васлуй изтърваха успеха над Фенербахче в края

Вижте резултатите от мачовете в ШЛ

Отборът на Васлуй, направи решителна крачка към класирането си за груповата фаза на Шампионската лига, след като днес завърши наравно 1:1 с тима на Фенербахче.

Това бе първият двубой от 3-ия квалификационен кръг на най-комерсиалния клубен турнир между двата тима, който се игра на стадион "Шюкрю Сарачоглу" в Истанбул.

Българският защитник Живко Миланов, се представи страхотно за гостите от Румъния, като стартира като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути.

Иначе двубоят бе доста равностоен, въпреки адската атмосфера, която създадоха феновете на домакините.

Турските запалянковци бяха попарени в 75-ата минута, когато Антал даде аванс на Васлуй,  но в даденото от рефера продължение на мача, Иртегун оформи крайното 1:1 след хубав пас на Алекс.

Ето и всички резултати от първите мачове от 3-ия квалификационен кръг на Шампионската лига, играни днес:

БАТЕ - Дебрецен 1:1

Ирони Кирят Шмона - Нефтчи 4:0

Шериф - Динамо (Загреб) 0:1

Мьолде - Базел 0:1

АЕЛ Лимасол - Партизан 1:0

Андерлехт - Екранас 5:0

Копенхаген - Брюж 0:0

Марибор - Дюделанж 4:1