3. Жозе Моуруньо: Обсъдихме на почивката, че мачът не е свършил, но явно никой не ме е слушал

Наставникът на Интер Жозе Моуриньо заяви, че е много разочарован от равенството на неговия тим. Шампионите от Интер позволиха да бъдат изравнени от Палермо от 2:0 до 2:2 само за 5 минути. По този начин играчите на на „нерадзурите” изгубиха ценни 2 точки в битката за титлата на Италия. По късно днес преследвачът Ювентус излиза срещу Дженоа в мач, който ако бъде спечелен може да съкрати преднината на лидера в Серия „А”.

„Резултатът въобще не ме удовлетворява. Това бе една много лоша среща за нас. През второто полувреме ние бяхме надиграни. Допуснахме много индивидуални грешки. Концентрацията не бе на необходимото ниво. За в бъдеще трябва да сме по-сериозни в пазенето на резултата. Раната, която Палермо ни нанесе бе много сериозна, като дори рискувахме да загубим в края”, каза Моуриньо.

Реал Мадрид се изравни на върха с Барселона (ВИДЕО)

Виляреал падна с 0:2, Валверде с гол и асистенция, Карвахал се контузи

Интер подчини 10 от Торино в мач с 5 гола (ВИДЕО)

Тюрам с хеттрик при 3:2 в Милано, шампионите на 2 точки от върха в Серия А