2. - Германия
  3. Арминия победи изненадващо Леверкузен с 2:1

Арминия победи изненадващо Леверкузен с 2:1

Арминия победи изненадващо лидера в Бундеслигата Леверкузен с 2:1 в мач от 14-тия кръг на немското първенство. Домакините заслужено взеха трите точки в този мач, тъй като бяха по-агресивния тим. Първото попадение за домакините от Билефелд падна в 53-ата минута, когато нападателят на тима Артур Вихнярек получи пас от резервата Даниел Халфар и откри резултата в полза на тима си. Второто попадение вкара резервата Даниел Халфар в 69-ата минута, а Хелмес успя да върне един гол за гостите от Леверкузен в 78-ата минута, след като получи страхотен пас от Ренато Аугусто. След този мач тима от Леверкузен се свлече на второто място с 28 точки.

Тежка контузия за халф на Байерн

Александър Павлович е със съмнения за фрактура на ключицата

Байерн разби Щутгарт след четири гола след почивката (ВИДЕО)

Баварците не се церемониха със своя опонент

Лайпциг излезе начело в класирането след успех над Майнц (ВИДЕО)

"Биковете" стигнаха до победа с 0:2

Тони Кроос пропуска церемонията за сбогуване с националния отбор заради децата в школата си

Той има по-важни отговорности в академията си

Дортмунд вече е задължен да купи бразилеца Ян Коуто

Той играе под наем в тима

Колко ще получава Клоп на новата си позиция?

Той ще прибира сериозна заплата

Става интересно! Ливърпул, Челси и Тотнъм с интерес към младок от Дортмунд

Джейми Байноу-Гитънс успя да привлече вниманието върху себе си

Клоп казал "Да" на Ред Бул през 2022 година

В Германия тема №1 продължава да бъде новата работа на специалиста

Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата