2. - Германия
  3. Домо с 5 гола за Херта в контрола

Домо с 5 гола за Херта в контрола

Българският национал Валери Домовчийски отбеляза 5 гола при победата на германския Херта (Берлин) с 23:0 (13:0) като гост на аматьорския Любарс в контрола, съобщава официалният сайт на столичани.

Домовчийски игра цял мач, реализира хеттрик преди почивката, а през втората част добави още две попадения, едното от които от дузпа. Друг нападател на Херта Емил Шермити също се разписа пет пъти за разгромната победа.

Бившият нападател на Левски получи днес повиквателна от националния селекционер Станимир Стоилов за приятелския мач с Латвия на 12-и август.

На 1-и август Херта се изправя срещу Пройсен Мюнстер в мач от турнира за Kупата на Германия.

Вердер с първи успех

Гостите от Бремен бият с 10 човека в Майнц

Байерн размаза Холщайн Кил, вкара цели шест попадения на опонента си (ВИДЕО)