2. - Германия
  3. Херта зае второто място, след победа над Кьолн с 2:1, Домовчийски с 8 минути игра.

Пантелич се появи като резерва и донесе победата на Херта.

Отборът на Херта продължи със силното си представяне у дома от началото на сезона и се наложи с 2:1 над тима на Кьолн в първия мач от 15-ия кръг на немската първа Бундеслига.

Сърбинът Гойко Качар откри за домакините още в 24-та минута, след асистенция на Андрей Воронин. В самия край на първото полувреме бившият футболист на Литекс Миливое Новакович вкара дежурния си гол и изравни резултата - 1:1. През втората част на двубоя треньорът на домакините Фавре пусна последователно в игра двамата си резервни нападатели. Първо другият сръбски национал в състава на Херта Пантелич се появи в игра в 69-та минута. В 82-та минута на терена се появи и бившият голмайстор на Левски Валери Домовчийски. Това повлия на играта на столичани и те логично се добраха до победен гол 86-та минута, чийто автор бе именно резервата Пантелич.

С тази победа Херта се изкачи на 2-то място в класирането с актив от 30 точки, с 1 точка по-малко от лидера Хофенхайм, който утре приема Арминия (Билефелд). Кьолн пък остана на 10-то място с актив от 19 точки.
Тежка контузия за халф на Байерн

Александър Павлович е със съмнения за фрактура на ключицата

Байерн разби Щутгарт след четири гола след почивката (ВИДЕО)

Баварците не се церемониха със своя опонент

Лайпциг излезе начело в класирането след успех над Майнц (ВИДЕО)

"Биковете" стигнаха до победа с 0:2

Тони Кроос пропуска церемонията за сбогуване с националния отбор заради децата в школата си

Той има по-важни отговорности в академията си

Дортмунд вече е задължен да купи бразилеца Ян Коуто

Той играе под наем в тима

Колко ще получава Клоп на новата си позиция?

Той ще прибира сериозна заплата

Става интересно! Ливърпул, Челси и Тотнъм с интерес към младок от Дортмунд

Джейми Байноу-Гитънс успя да привлече вниманието върху себе си

Клоп казал "Да" на Ред Бул през 2022 година

В Германия тема №1 продължава да бъде новата работа на специалиста

Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата