2. - Германия
  3. Левандовски донесе успеха на Байерн над Аугсбург (ВИДЕО)

Левандовски донесе успеха на Байерн над Аугсбург (ВИДЕО)

Баварците вече имат осем точки преднина на върха

Байерн отново се откъсна на осем точки пред Борусия Дортмунд на върха в Бундеслигата. В двубой от 21-и кръг тимът се наложи като гост на Аугсбург с 3:1.

Домакините започнаха добре и в самото начало можеха да поведат, но много сериозен пропуск направи Бобадийя.

В 15-ата минута Байерн наказа домакините с попадение на Роберт Левандовски. Томас Мюлер асистира на нападателя, който с хубаво изпълнение в наказателното поле реализира за 1:0.

До края на първата част баварците имаха още няколко шанса. Левандовски и Робен пропуснаха, а в 45-ата минута и силен удар от пряк свободен удар на Дъглас Коста бе спасен от вратаря Хитц.

След няколко пропуска и през второто полувреме Левандовски все пак покачи за 2:0. В 62-ата минута Тиаго го намери с прекрасен пас от над 30 метра и той пак нямаше проблеми да преодолее вратаря на Аугсбург.

Класическия резултат оформи Томас Мюлер след центриране от левия фланг на Дъглас Коща в 78-ата минута.

До края домакините върнаха едно попадение чрез Бобадийя, който получи пас от Есвейн и с удар в десния ъгъл се справи с Нойер.

Клоп казал "Да" на Ред Бул през 2022 година

В Германия тема №1 продължава да бъде новата работа на специалиста

Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)