2. - Испания
  3. Симеоне: Горд съм с момчетата

Симеоне: Горд съм с момчетата

За втора поредна година сме в топ 8, отбеляза Чоло

Старши треньорът на Атлетико (Мадрид) Диего Симеоне похвали играчите си, въпреки отпадането от четвъртфиналите в Шампионската лига след поражението с 0:1 от Реал в срещата реванш. Наставникът каза, че се гордее със своите възпитаници.

"Горд съм, че водя тези футболисти. Сигурен съм, че много треньори биха ми завиждали за това, че имам възможността да работя с такива играчи. Те се бориха до последно, тичаха 90 минути. В трудните моменти се расте. Страхотен мач, поздравявам и съперника, който също изигра отличен двубой и вкара хубав гол. Клубът излиза по-силен. Ние сме сред топ 8 на Европа, което не е лесно. Ако момчетата дават всичко от себе си, както го направиха срещу Реал, казвам на феновете на Атлетико, че трябва да са щастливи и горди от играчите, които имаме. Целта е тази, която винаги сме имали. Спечелихме Суперкупата в началото на сезона и трябва да го затвърдим с третото място, което очевидно е това, от което се нуждае клубът", заяви Симеоне след мача.

Шчесни ще трябва да намали цигарите в Барселона

Клубът определено не подкрепя неговата зависимост към тях

Испански национал обясни защо Ямал е по-добър от Винисиус

Европейският шампион смята, че Ламин Ямал има предимство пред Винисиус

Ла Лига с тежка санкция за Атлетико

Ръководството на Атлетико (Мадрид) ще трябва да плати глоба от 45 000 евро, а част от юнжната трибуна на "Уанда Метрополитано" ще бъде затворена за мачовете с Леганес, Лас Палмас и Алавес.

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)