2. - Италия
  3. Лацио изпусна Днипро след късен гол (ВИДЕО)

Лацио изпусна Днипро след късен гол (ВИДЕО)

Селезньов донесе точката за миналогодишния финалист в турнира

Лацио и Днипро завърши при равенство 1:1 в двубой от група G от турнира Лига Европа. „Римските орли”, които бяха гости, могат да съжаляват, че не си тръгнаха с пълен комплект точки, защото допуснаха гол в последната минута на добавеното време.

Първото попадение в мача падна в 34-ата минута, когато след центриране от фаул и сърбинът Савич с глава насочи топката във вратата. Това бе първият му гол с екипа на италианския тим.

В 4-ата минута на добавеното време на мача обаче Селезньов успя да спаси тима си, който игра на финала в миналогодишното издание на турнира, от загубата, като отбеляза за крайното 1:1.

В същото време в другия двубой от групата отборите на Сент Етиен и Розенборг направиха доста вълнуващ мач, който също завърши при равен резултат - 2:2.