2. - Италия
  3. Шефове на Ювентус отнесоха наказание след дербито с Торино

Шефове на Ювентус отнесоха наказание след дербито с Торино

Пауло Фонсека също няма да води Рома в следващия кръг

Третият вратар на Ювентус Карло Пинсолио е получил наказание от един мач от дисциплинарната комисия на Серия А след дербито с Торино този уикенд. Стражът на "бианконерите" е нападнал рефера след победния гол на Юве с думите "Давай, отмени и този също!".

Причината за думите му е отменен гол на Ювентус по-рано в мача за 1:1. Шефовете на тима Павел Недвед и Паратичи, които са отправяли обиди към съдията на двубоя от трибуните "няколко пъти в рамките на минути".

Недвед е наказан да присъства на мачове до 21-ви декември и ще плати 10 000 евро, докато Паратичи не може да посещава мачове до 14-ти декември.

Треньорът на Рома Пауло Фонсека също отнесе един мач наказание, след като беше изгонен от съдията по време на мача със Сасуоло. Специалистът атакува остро арбитъра, след като Педро беше изгонен с втори жълт картон малко преди почивката.

Мота доволен от Ювентус след издънката (ВИДЕО)

Направихме всичко, обяви старши треньорът след 1:1 у дома с Каляри

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1