2. Лека атлетика
  3. “GD sport” с четири златни медала от държавното по дуатлон в Правец

“GD sport” с четири златни медала от държавното по дуатлон в Правец

Четири златни, два сребърни и два бронзови медала спечелиха състезателите на “GD sport” (Благоевград) на провелото се държавно първенство по дуатлон (бягане-колездене-бягане) в град Правец

Четири златни, два сребърни и два бронзови медала спечелиха състезателите на “GD sport” (Благоевград) на провелото се държавно първенство по дуатлон (бягане-колездене-бягане) в град Правец, предаде репортер на Novsport.com.

Ивайло Урдев до 16 години до 16 г. ( 3 група), Иво Балабанов до 14 г. (2 група), Валентина Щерева до 12 г. (1 група), Стефан Караджов до 10 г. (0 група), Иван Шопов (2 група) и Димитър Шопов (0 група) спечелиха сребърните медали, а Невена Царевска и Борислав Давидков (0 група) се окичиха с бронз. С това стартираха държавните първенства по триатлон, като следват аквалтон, триатлон-спринт, триатлон-основна дистанция.

За Ивайло Урдев през юли участие предстои участие в Европейска купа до 19 години.