2. Лека атлетика
  3. Седем медала спечелиха сливенските лекоатлети в полседното състезание за сезона

Седем медала спечелиха сливенските лекоатлети в полседното състезание за сезона

Със седем медала се завърнаха лекоатлетите на Сливен от държавното лично първенство за кадети в столичната зала „Фестивална”, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

В скока на дължина Илияна Кънева се класира на втора позиция. Александра Трингова зае трето място на троен скок. Бронз спечели и Стоян Илиев в дисциплината тласкане на гюле. В щафетното бягане на 4х200 метра за юноши, квартетът на Сливен се окичи със сребърни отличия. Заслугата бе дело на Димитър Динев, Александър Николов, Николай Фердов и Георги Панев.