2. - Левски
  3. Гонзо: Ние сме силни, Миньор не са слаби

Гонзо: Ние сме силни, Миньор не са слаби

”ЦСКА не искам да ги коментирам, не ме интересуват. Имат си ръководство, да се оправят", сподели още Иванов

Спортният директор на Левски Георги Иванов-Гонзо бе доволен от разгромния успех с 4:0 над Миньор и сподели, че „сините” имат сили да победят белгийския Гент в четвъртък.

”Решихме си нещата през първото полувреме. През второто се опитахме да вкараме. Дадохме шанс и на младите. Добра победа, добра игра. Явно работи добре школата. Ще продължаваме да им даваме и шанс. Това е пътят”, бе коментарът на Гонзо за двубоя.

Той допълни, че младокът Чаворски се е справил добре при дебюта си и очаква още по-силно негово представяне за в бъдеще.

Гент е изключително силен отбор. Сериозен тим, който не е слаб. Левски обаче има сили да победи”, каза Иванов за предстоящия мач в Лига Европа.

”Ние сме силни, Миньор не са слаби. Все още обаче ни трябва сработване. След Нова година ще видим силния Левски, като изкараме един лагер всички заедно”, сподели още спортният директор.

„Сержиньо е загубил тонус, но от мач на мач ще виждаме истинското му лице. Шакиб е част от нашия отбор, но като има силна конкуренция е нормално някой да седи на пейката. Не може всички да играят”, каза още Иванов.