2. - Левски
  3. Левски и ЦСКА завършиха 0:0, „сините” продължават напред

Левски и ЦСКА завършиха 0:0, „сините” продължават напред

Юношите на "сините" продължават след победа с 2:0 в първия четвъртфинал

Юношите старша възраст на Левски и ЦСКА не успяха да си вкарат гол на „Герена”, предаде Дарик. Срещата беше мач-реванш от четвъртфиналната фаза на шампионата, като „сините” продължават напред. В първия двубой Левски спечели с 2:0 на „Българска армия” и днес успя да запази своя аванс.

„Сините”, водени от Викторио Павлов, бяха без централния си нападател Мишел Георгиев и голмайстора от първия мач Костадин Аджов. Двамата получиха червени картони и днес изтърпяха своята санкция.

На „Герана” първото полувреме беше значително по-интересно, а след почивката липсваха каквито и да е голови ситуации пред двамата вратари. Срещата бе наблюдавана от доволно количество фенове на футбола.

Мачът бе изгледан от спортния директор на Левски Георги Иванов, който пристигна от Правец специално за срещата. Присъствие отчете и новият шеф на „червената” школа – Георги Георгиев-Гецата.