2. - Левски
  3. Тони Здравков: Важното е, че взехме трите точки

Тони Здравков: Важното е, че взехме трите точки

Антони Здравков остана много доволен от победата на неговия Левски с 2:0 над тима на Пирин (Благоевград), предаде репортер на Novsport.com.

Антони Здравков остана много доволен от победата на неговия Левски с 2:0 над тима на Пирин (Благоевград), предаде репортер на Novsport.com. Срещата се игра на стадион „Осогово” в Кюстендил и бе от програмата на 12-ия кръг на родната „А” група.

„Определено през първата част се представихме по-добре, бяхме по-бързи, но през второто полувреме умората от мача със Залцбург си пролича и тогава бяхме малко тромави и трудно взимахме правилните решения. Важното е, че съумяхме да вземем трите точки срещу един много добър и балансиран противник. Днес Еньо се представи много добре, удари греда, вкара гол, но и пропусна 1-2 чисти положения, общо взето се възползва по най-добрия начин от гласуваното му доверие. Доволен съм и от Мариян Огнянов, който се справи страхотно с възложените му задачи. Сега имаме две седмици пауза, през която се надяваме играчите да си починат добре, за да са готови да останалите мачове от полусезона”, заяви Здравков след края на двубоя.