2. Литекс
  3. Хубчев: Много рано се дръпнахме назад

Хубчев: Много рано се дръпнахме назад

Сами предизвикахме много от ситуациите за гол пред Литекс, заяви наставникът на Берое след загубата в Ловеч

Наставникът на Берое Петър Хубчев даде доста странно интервю след загубата с 1:2 от Литекс. Хубчев прекара повече време в спорове с репортера на „ТВ7”, отколкото в обсъждане на мача и заяви, че старозагорци прекалено рано са се прибрали в защита през втората част, което е довело до головите положения за Литекс, който обърна мача в края.

„Сега е най-неподходящият момент да правя разбор. Ние сами предизвикахме много от ситуациите на Литекс. Много рано се дръпнахме назад, не знам по каква причина, ще говорим за това. Трябва да почнем по-активно да играем напред, както първото полувреме”.

Запитан какво иска да каже на феновете от Стара Загора, които скандираха неговото име през целия мач, Хубчев също не бе словоохотлив.
„Феновете знаят отношението на треньорите, на футболистите, и на всички към тях и хората са доволни”.

На брифинга след мача Петър Хубчев не разкри какво е казал на вратаря Иван Караджов, който бавеше играта през целия мач, а накрая си изкара и червен картон.

„Казах на Караджов каквото имам да му казвам. Ток ако иска, ще ви каже”, бяха думите на Хубчев.

Литекс се справи със Спартак (Плевен) на стадиона в Ловеч

"Оранжевите" спечелиха с 3:1

Официално: Берое и Янтра с най-солени глоби от БФС

Вижте всички решения на Дисципа

ОБЗОР: Хебър зарадва с победа Ники Митов в мач №100 на специалиста и поведе във Втора лига

Миньор взе само точка в Разград, вижте всички резултати от днешните мачове

ОБЗОР: Етър превзе върха във Втора лига с гол в 93-ата минута

Спартак (Варна) се възползва от грешките на Миньор и Хебър, вижте всички резултати, голмайстори и класиране

ЦСКА победи Литекс в контрола, Бисмарк се завърна с два гола

Мухар и Вилдсхуд също се разписаха за "червените"

ОФИЦИАЛНО: Съобщиха кога ще е най-старото столично дерби

Вижте датите и часовете на мачовете Славия – Левски и ЦСКА – ЦСКА 1948, както и програмата за следващия кръг във Втора лига