2. Локомотив (Пд)
  3. Локо (Пд) катастрофира с 0:4 срещу гърци преди дербито с Ботев +ВИДЕО

Локо (Пд) катастрофира с 0:4 срещу гърци преди дербито с Ботев +ВИДЕО

Коко Динев изгледа на живо тежкото поражение от Пантракикос

Локомотив (Пд) падна тежко с 0:4 от Пантракикос във втората си контрола от лагера в Гърция. В първия двубой "черно-белите" загубиха с 0:1 от Ксанти. Мачът днес  се игра пред  500 зрители на общинския стадион в Комотини. Проверката бе последна за "смърфовете" преди пловдивското дерби срещу Ботев на 14 септември. Утре „смърфовете” се прибират под тепето.

От трибуните поражението изгледаха собственикът  Коко Динев, притежател на акциите на клуба Светослав Мушанов и изпълнителният директор Диян Станев.

Домакините от Гърция започнаха по-активно и в 20-ата минута Катариос откри резултата с точен удар отблизо.

Пет минути по-късно Камбуров бе повален на 30-ина метра пред вратата. Лазаров центрира топката в малкото наказателно поле, но Н’Дайе бе изпреварен от вратаря.

Здравко Лазаров изпълни нов фаул малко по-късно, Камбуров опита да засече с глава, но се размина с топката, а тя рикошира в лявата греда зад вратаря на Пантракикос.

Гърците удвоиха в 38-ата минута, когато Кицекокерис с бомбен шут от границата на пеналта матира Господинов.

Четири минути преди почивката  бе най-чистото положение за Локо. Лазаров изпълни корнер, а Н’Дайе засече с глава от 3-4 метра, но вратарят на домакините изби с крак почти от голлинията.

Домакините доминираха и през второто полувреме В 84-ата минута Цанис овладя и от малък ъгъл направи 3:0.

Крайното 4:0 за оформи Игор в 89-ата минута с удар с левия крак.

Локомотив (Пд): Йордан Господинов,  Йордан Тодоров (25- Руслан Куанг),  Диего Фераресо (72-  Костадин Марков),  Валери Георгиев, Пламен Крачунов,  Флавио Паулино, Аласан Н'Дайе,  Здравко Лазаров (63- Георги Стефанов), Александър Якимов (46-  Крис Гади), Габриел до Кармо (63- Станко Йовчев), Мартин Камбуров.