2. Локомотив (Пд)
  3. Пловдивското дерби при юношите остана без победител

Пловдивското дерби при юношите остана без победител

Локомотив и Ботев не се победиха и завършиха 1:1 в дербито от 31-ия кръг на Елитната юношеска група U19

Локомотив и Ботев не се победиха и завършиха 1:1 в дербито от 31-ия кръг на Елитната юношеска група U19. Срещата се игра на централния терен в парк "Лаута". Черно-белите бяха подкрепяни от близо 500 зрители, съобщи сайтът на Локомотив.

Двубоят стартира по ужасен начин за момчетата на  Кириякос Георгиу, които допуснаха гол в 5-ата минута.

В 23-ата минута резултатът бе изравнен, Георги Чукалов се възползва от груба грешка на Ботев и без проблем вкара топката във вратата

В края на мача блестящите намеси на вратаря на смърфовете и неточността на завършващите удари на черно-белите не успяха да променят резултата и така двата пловдивски тима разделиха точките.