2. Локомотив (Пд)
  3. Юношите на Локо (Пловдив) унижиха Ботев със 7:0 в латиноамериканско дерби

Юношите на Локо (Пловдив) унижиха Ботев със 7:0 в латиноамериканско дерби

Червен картон, дузпа, сълзи бяха само част от битката пред две фамозни агитки в явно единственото останало голямо дерби на България

Юношите старша възраст на Локомотив (Пловдив) унижиха тези на остатъка от славния Ботев със 7:0 в почти латиноамериканско дерби под Тепетата, предаде репортер на Novsport.com.

Червен картон, дузпа, сълзи бяха само част от невероятната битка в явно единственото останало голямо дерби на България.

През 1000 зрители, две фамозни агитки, над 50 полицаи охрана (това е повече, отколкото на двубоя Монтана – Черноморец) малките  „смърфове” се подиграха със своя съперник, който обаче въпреки това бе сляпо подкрепян от своята агитка.

Административният шеф на отбора Атанас Узунов пък така се радва и дивя на трибуните все едно е победил Левски на „Герена” тази вечер.

Още в 10-ата минута Ботев остана с човек по-малко на терена, което предреши изхода на срещата.

За Локо два гола вкара Георги Петрош, а по един Васил Сантов, Бахри Яакир, Трендафилов, Георгиев и Герджиков.

Пенев след болезненото 3:3: Доволен съм