2. Марек 2010
  3. Марек направи 1:1 с Ботев (Вр) в контрола с червен картон

Марек направи 1:1 с Ботев (Вр) в контрола с червен картон

Следващият контролен мач на Марек ще бъде на 21 февруари срещу Септември (Симитли) на новия стадион в Крупник

Елитният Марек завърши 1:1 в контрола срещу втородивизионния Ботев (Враца) на стадиона в село Вълково край Сандански.

Срещата започна с натиск на дупничани и в десетата минута Еньо Кръстовчев вкара за дупничани с изстрел от около 20 метра. Ботев изравни в 22-рата минута. След изпълнение на ъглов удар отляво топката бе избита от вратаря на Марек Веселин Цветковски, но попадна в краката на Альоша Илиев, който направи 1:1.

В 31-вата минута Емил Виячки от дупнишкия тим получи директен червен картон за удар без топка и бе отстранен от Ивайло Стоянов.

През втората част на срещата наставниците на двата отбора Тенчо Тенев и Адалберт Зафиров пуснаха в игра всички футболисти от резервната скамейка. Играта се водеше предимно в средата на терена. Томислав Павлов и Георг Василев обстрелваха опасно вратата на Ботев, но до ново попадение не се стигна.

Следващият контролен мач на Марек ще бъде на 21 февруари срещу Септември (Симитли) на новоизградения спортен комплекс в евроселището Крупник. Футболистите на Ботев (Враца) пък ще премерят сили с отбора на Витоша (Бистрица) на 22 февруари.

17 февруари: Марек – Ботев (Вр) 1:1
21 февруари: Марек – Септември (Симитли)

Сензациите в пресата: Левски взе стръв за голова акула

И още: "Литекс се интересува от Даксон", "Фамилия взе властта в Марек", "Лудогорец ударил Валенсия за Лукоки", "Лудогорец сложи 500 хил. евро цена на Хамза"

БФС припомни: ЦСКА и Локо (Сф) могат да играят само при аматьорите

Лицензионната процедура за професионалните лиги приключи, пишат от централата

Тенчо Тенев: В Марек има лов на вещици

Феновете да не забравят, че Паргов качи отбора в А група, припомни треньорът

Жребият за А и Б група на 30 юни

Отбо­рите в елита ще играят по 4 мача по­между си в 36 кръга, като няма да има плейофи

В Дупница искат оставки заради Марек

Фенклубът на привържениците на Марек разпространи декларация във връзка с отказа на Лицензионната комисия към БФС да издаде национален лиценз на Марек.

А група на минус с 60 млн. лева

Според отчетите в Лицензионната комисия Локо (Сф) е на печалба с близо 1 млн. лева

Феновете на Марек с призив за спасението на клуба

"Всички ни боли, че бъдещето на отбора е неясно", пишат запалянковците

А група в топ 7 на манипулираните първенства

Родният елит се нарежда до шампионатите на Албания, Кипър, Малта, Черна гора, Канада и Индонезия

Много шум за нищо: БФС ще обяви решението за лицензите на ЦСКА и Локо (Сф) в понеделник

Тайното заседание на Апелативната комисия не реши сагата с лицензите на ЦСКА, Локо (Сф), Марек и Хасково