2. Миньор (Пк)
  3. Градушка прекрати контролата на Миньор

Градушка прекрати контролата на Миньор

Контролната среща между Миньор (Перник) и и румънския Газ Метан беше прекратена в 80-ата минута при резултат 0:0. Точно тогава над терена в Сиде се изсипа градушка, която прекрати мача.

В останалите минути в които се игра футболистите на двата отбора бяха затруднени допълнително от лошото време, и не показаха най-доброто на което са способни. За „чуковете” с пропуск още във 2-ата минута се отчете Брахими, който бе изведен от Траянов сам срещу румънския страж Плеска, но стреля в страни от вратата. Малко по-късно румънския тим отвърна с удар в гредата на Петре.

В 31-ата минута Евертон Джилио-Том с много силен удар прати топката право в ръцете на вратаря.
Пет минути преди края на полувремето гол на Миньор бе отменен поради засада. Тогава двойно подаване между Бибишков и Бумела завърши с точен удар на втория, но се окаказа, че е бил зад румънската отбрана.

През втората част двата отбора почти не стигнаха до голови положения. Единствено в 68-ата минута на резервния вратар на Миньор Николай Банков се наложи да напусне наказателното поле и предотврати удар на Да Силва, който се озова сам срещу него. 15-ина минути преди края на мача започна да вали градушка и срещата бе прекратена в 80-ата минута.

Съставът на Миньор:
Чворович (39-Банков), В. Василев (87-Хаджиев), Христозов (81-Михов), Стойчев (57-Марков), Бумела (83-Тодоров), Брахими (46-Окечукво), М. Василев (62-Ариби), Траянов (72-Илиев), Том (69-Стоянов), Бенрамдан (76-Павлов), Бибишков (66-Иванов)

Марек помоли Перник да тренира на Стадиона на мира

Общинарите в Перник ще решават каква да е цената за ползване на сесия утре

Коматево посреща финала за Купата на Аматьорската футболна лига

Верея и Миньор ще спорят за отличието

Стойчо Стоев: Миньор Перник ми помогна много

Един състав винаги има нужда от но­ви лица, имаме набелязани футболисти и вече водим разговори с тях, заяви Стоев

Общинският съвет в Перник прекрати концесията на Миньор 1919 за стадион "Звезда"

Футболният клуб не превеждал договорените 10 000 лева на година и не създал работни места

Наказаха Миньор Перник с лишаване от домакинство

Наказанието ще бъде изтърпяно на двубоя срещу Велбъжд Кюстендил, който е на 6 април

Фенове на Миньор сътвориха поредния екшън в Перник

Тези, които отговарят за носилката - Готвачо и Пожаро, също са налетели към пейката на гостите, споделиха очевидци за Novsport.com