2. Миньор (Пк)
  3. Миньор излъга Заря Луганск в контрола

Миньор излъга Заря Луганск в контрола

"Чуковете" спечелиха с 1:0 в Алания

Отборът на Миньор (Перник) постигна хубава победа в днешната си контрола, след като се наложи с 1:0 над украински Заря Луганск.

Двубоят се игра в турския курорт Алания при тежки условия и започна с половин час закъснение заради изсипалия се по-рано през деня пороен дъжд.

Наставникът на перничани - Стойчо Стоев, показа, че ще разчита на стабилността в отбрана през пролетта, след като единствено тримата бранители Бумела, Стойчев и Христозов, както и вратарят Банков, изиграха пълни 90 минути.

Иначе мачът започна с натиск на българите, който можеше да даде резултат още в 7-та минута, когато Милен Василев шутира опасно, но за негово съжаление изстрелът му срещна гредата.

През втората част пък Костадин Марков бе изгонен заради реплика към съдията, но след договорка между двата отбора на негово място влезе нов човек.

Иначе единственото попадение в мача бе дело на Крум Бибишков в 57-ата минута, когато той бе изведен очи в очи със стража на украинците от Брахими и елегантно пусна топката покрай него. За Бибишков това бе 4-и гол в зимните контроли.
Марек помоли Перник да тренира на Стадиона на мира

Общинарите в Перник ще решават каква да е цената за ползване на сесия утре

Коматево посреща финала за Купата на Аматьорската футболна лига

Верея и Миньор ще спорят за отличието

Стойчо Стоев: Миньор Перник ми помогна много

Един състав винаги има нужда от но­ви лица, имаме набелязани футболисти и вече водим разговори с тях, заяви Стоев

Общинският съвет в Перник прекрати концесията на Миньор 1919 за стадион "Звезда"

Футболният клуб не превеждал договорените 10 000 лева на година и не създал работни места

Наказаха Миньор Перник с лишаване от домакинство

Наказанието ще бъде изтърпяно на двубоя срещу Велбъжд Кюстендил, който е на 6 април

Фенове на Миньор сътвориха поредния екшън в Перник

Тези, които отговарят за носилката - Готвачо и Пожаро, също са налетели към пейката на гостите, споделиха очевидци за Novsport.com