2. Монтана
  3. Данчо Тодоров: Да не забравяме, че играхме срещу Левски (ВИДЕО)

Данчо Тодоров: Да не забравяме, че играхме срещу Левски (ВИДЕО)

"Левски е отбор, който наказва всяка грешка"

Футболистът на Монтана Йордан Тодоров заяви след загубата с 0:2 от тима на Левски, че през второто полувреме неговият отбор играл по-слабо през второто полувреме, а "сините" са отбор, който наказва всяка грешка. "Да не забравяме, че играхме с Левски. Второто полувреме малко се отпуснахме, а Левски наказва всяка грешка,  но не ни надиграха тотално."

"Всеки мач се опитваме да играем футбол и да радваме града и хората, които ни подкрепят, но да не забравяме че днес играхме срещу Левски", добави Тодоров.

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...