2. Монтана
  3. Победа и равенство за юношите на ЦСКА срещу Монтана

Победа и равенство за юношите на ЦСКА срещу Монтана

Загуба и равенство записаха юношеските формации на Монтана в двете приятелски срещи срещу връстниците си от ЦСКА. Двубоите се играха пред повече от 100 зрители на терена с изкуствена настилка в парк “Огоста”.

Загуба и равенство записаха юношеските формации на Монтана в двете приятелски срещи срещу връстниците си от ЦСКА. Двубоите се играха пред повече от 100 зрители на терена с изкуствена настилка в парк “Огоста”. Мачът при юношите младша възраст завърши с класическа победа с 3:0 за гостуващия тим. Два гола за малките армейци вкара Радой Божилов, един добави Александър Бързаков, предаде кореспондентът на Novsport.com.

Далеч по-оспорвана бе срещата при юношите ст.в., която завърши без победител - 2:2. Още във 2-та мин. Веселин Пламенов можеше да вкара за домакините, но топката срещна гредата. Пет минути по-късно малките монтанци все пак излязоха напред в резултата, след като Росен Иванов не остави никакъв шанс на вратаря Иван Смилянов. Последва нов пропуск за домакините на Кристиян Митов, а удар с глава на Росен Иванов се отби от напречната греда. В 13-та мин. Йълмаз Сюлейманов изравни, а в 25-та мин. Антон Димитров се разписа с глава и изведе ЦСКА напред в резултата. Малко преди края на мача футболист на гостите игра с ръка в наказателното поле, а Ивайло Орлинов вкара отсъдената дузпа.

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...