3. В Хърватска: Нов сблъсък между Чачич и Петев

В Хърватска: Нов сблъсък между Чачич и Петев

Българският селекционер на два пъти бе канен за треньор на Динамо, припомня пресата в страната

Анте Чачич ще дебютира като селекционер на хърватския национален отбор по футбол срещу българския селекционер Ивайло Петев, с който вече имаше един драматичен сблъсък, припомня хърватската преса.

През 2012 година между Динамо Загреб и Лудогорец се срещнаха един срещу друг в предварителните кръгове на Шампионската лига.

На първия двубой в Разград отборът на Динамо със старши треньор Анте Чачич изравни в 92-та минута за крайното 1:1.

В реванша на "Максимир" резултатът бе 2:2 чак до седмата минута на добавеното време след края на мача, който класираше Лудогорец. Но Домагой Вида отбеляза гол в 97-та минута, който прати Динамо напред в Шампионската лига.

След този гол на Вида треньорът Чачич ликуваше страхотно, а Петев в неверие говореше на съдията и проклинаше 97-та минута, припомня хърватската преса.

Хърватската преса отбелязва и следния факт: Ивайло Петев на два пъти е бил канен за старши треньор на Динамо през лятото на 2013 година на мястото на наследника на Чачич – Круно Юричич, който бе уволнен след загубата от Аустрия Виена.

Ивайло Петев и двата пъти е отклонил предложението да стане старши треньор на Динамо.

Александър Димитров: Нека хората ни оценят обективно

Ето какво заяви селекционерът на младежите ни след успеха над Израел

България U19 записа равенство срещу Молдова (ВИДЕО)

"Лъвчетата" ни завършиха 1:1 в Драгалевци

НА ЖИВО: Северна Ирландия - България 4:0, Десподов изпусна дузпа

Следете тук ключовия мач за "лъвовете" ни в Лигата на нациите

Младежите завършиха с победа след нов гол на Никола Илиев (ВИДЕО)

България U21 спечели визитата си на Израел и финишира на 3-о място в групата за Евро 2025

Митов: Надявам се да продължим положителния път

Стражът на България смята, че с всеки лагер отборът се подобрява

Илиан Илиев: Равенствата не ни радват, искаме победи

Националният селекционер говори преди гостуването на България в Северна Ирландия