2. Пирин (Бл)
  3. Безобразно съдийство и счупена ръка при юношите на мача Пирин - Левски

Безобразно съдийство и счупена ръка при юношите на мача Пирин - Левски

Юношите на Пирин (родени през 1995 г.) победиха с 1:0 Левски в първия мач между двата тима за влизане на републиканското първенство, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Двубоят на клубната база на домакините в Рилци бе белязана от безобразното съдийство на тройката от Кюстендил, в лицето на Димитър Стоилов, Сашко Деянов и Емил Манасиев. Младият играч на Пирин Смаил Креболиев пък счупи ръка в областта на китката и бе закаран в болница.

Домакините от Пирин стигнаха до голово положение още в 9-ата минута, когато удар на Денис Цолев мина на сантиметри покрай гредата. Малко по-късно Смаил Креболиев изпревари отбраната на Левски, а ударът му срещна главата на вратаря Любенов.

В 33-ата минута при сблъсък в наказателното поле на „сините” Креболиев от Пирин падна лошо и си счупи ръката. След оказаната първа медицинска помощ, той бе закаран в спешния център в Благоевград от един от спонсорите на футболния клуб Спортика, тъй като липсваше линейка на базата в Рилци. След почивката футболистите на Левски бяха по настойчиви,но тези на Пирин стигнаха първи до гола.

В 55-ата минута Тодор Траянов центрира, стражът на Левски изпусна топката, а от това се възползва Денис Цолев, който не сбърка за 1:0. Две минути по-късно реферът изгони за втори жълт картон Георги Найденов от състава на домакините, като преди това не отсъди сто процентова засада.

За сметка на това свири в 68-ата минута спорна дузпа за Левски, която Хубчев пропиля, като стреля в напречната греда.

Резултатът 1:0 се запази, а реваншът на едно от помощните игрища на стадион „Георги Аспарухов” е в събота от 17.00 часа.
Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“