2. Пирин (Бл)
  3. Бибишков призна, че вече не е част от Пирин

Бибишков призна, че вече не е част от Пирин

Нападателят Крум Бибишков официално потвърди, че вече не е част от Пирин. На практика, той не е в отбора от 25-ия кръг на „А” група, когато остана резерва срещу Левски при загубата на „орлетата” с 2:3

Нападателят Крум Бибишков официално потвърди, че вече не е част  от Пирин. На практика, той не е в отбора от 25-ия кръг на „А” група, когато остана резерва срещу Левски при загубата на „орлетата” с 2:3. След това той не попадна в групата за останалите срещи, които изигра Пирин.

„ Да не съм част от отбора на Пирин, но не ми се говори за това. Сега си почивам и водя преговори с други клубове. Надявам се до два-три дена да стане ясно къде ще играя през новия сезон”, коментира роденият в петричкото село Марикостиново футболист.

Нападателят се завърна в Пирин през зимата да помогне на отбора, от който тръгна да остане в „А” група.

Нито той, нито треньорът Костадин Ангелов обаче разкриват каква е причината да си тръгне преждевременно.

Преди да подпише с „орлетата” договор до лятото, Бибишков отказа оферта от Черно море и Лудогорец (Разград), тъй като бе обещал, че ако не си намери отбор в чужбина, в България би играл само за Пирин.

Пирин подновява тренировки утре от 18.00 часа на стадион „Христо Ботев” след почивката от 5 дни, която получиха футболистите след равенството 1:1 с Черноморец, което осигури оставането на тима в елита и през следващия сезон.
Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“