3. Излезе регистрацията на „Бъдеще за Пирин”, завишени премии за точката в Каварна

Излезе регистрацията на „Бъдеще за Пирин”, завишени премии за точката в Каварна

Сдружението с нестопанска цел „Бъдеще за Пирин” получи регистрация от Окръжен съд- Благоевград и вече е готово да придобие капиталовия дял акции на футболния клуб Пирин

Сдружението с нестопанска цел „Бъдеще за Пирин” получи регистрация от Окръжен съд- Благоевград и вече е готово да придобие капиталовия дял акции на футболния клуб Пирин. Сдружението бе създадено в началото на август от феновете на Пирин. До края на деня остава да се извади булстат, а до ден-два се очаква да бъдат уредени чисто юридическа нещата по джиросването на акциите. След като стане факт всичко това, ръководството на футболния клуб ще даде пресконференция на която ще обясни за промените, които ще настъпят в управлението на Пирин.

Междувременно се разбра, че ръководството на „орлетата” за пореден път ще стимулира своите футболисти, като им раздаде завишени премии за точката, която измъкнаха футболистите в Каварна, за това, че през по-голямата част на мача, гостите от Благоевград бяха с човек по-малко на терена заради показания директен червен картон в 27-ата минута на защитника Георги Георгиев. За победата в предишния кръг с 2:1 над Локо (Сф) футболистите на Пирин взеха с 100 лв. повече от премиите залегнали по вътрешен правилник, които за победа у дома варират на 600 лв. Този път играчите ще получат бонус по 50 лева.Футболистите ще получат заработените от тях самите премии най-късно до сряда.

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“