2. Пирин (Бл)
  3. Петър Байкушев: Проблемът на нашите фенове е, че досега са били на Македонска слава

Изключително разочарован от поведението на феновете в днешния мач със Спортист остана главният акционер в Пирин Петър Байкушев. Въпреки, че "орлетата" победиха с 2:0 и се изкачиха на 6-то място в класирането, Байкушев смята, че не е нормално да се подкрепя противниковия отбор.

"Така наречените фенове искаха едва ли не днес Пирин да загуби мача. Неможе да викаш за противниковия отбор и да обиждаш собствените си футболисти. Пак казвам - това не са фенове на Пирин. Коклото до играча, който те подкрепяха, Херман Пиетробон, искам да кажа, че Пирин толкова слаб играч не може да има. Явно  тази шепа привърженици още не може да свикне с мисълта, че Пирин вече е един в Благоевград и няма Македонска слава", коментира Петър Байкушев, който очаква през пролетта стадионът в Благоевград да се пука по шевовете на мачове на Пирин.

Нападките на Байкушев към "зелено-белите" ултарси идва едва два дни след като Управителният съвет се срещна с част от привържениците на помирителна среща.

Колкото до мача клубният началник каза, че е доволен от играта и особено от първото полувреме на мача. През втората част той каза, че отново е проличала онази стара слабост на отбора да се пропиляват с лека ръка положения.

Въпреки това той е доволен от играта, резултата и тактиката на треньорас Наджи Шенсой. След две загуби на Пирин от Локомотив (Мз) той се надява следващия кръг Пирин да прекъсне черната серия срещу тима от Мездра и да ги победи на собственият им стадион.

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“