2. Пирин (Бл)
  3. Пирин 2001 с девет човека устиска за 0:0 срещу Пирин в елитната група

Пирин 2001 с девет човека устиска за 0:0 срещу Пирин в елитната група

Междуградското дерби от елитната юношеска група между Пирин и Пирин 2001 завърши без победител, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград. Двата отбора не успяха да си вкарат гол, а символичните гости от частната школа на Ивайло Андонов завършиха мача с девет човека. Реферът Иван Стоянов прати преждевременно под душовете Любомир Конярски и Ибраим Стамболиев от състава на Пирин 2001.

Междуградското дерби от елитната юношеска група между Пирин и Пирин 2001 завърши без победител, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград. Двата отбора не успяха да си вкарат гол, а символичните гости от частната школа на Ивайло Андонов завършиха мача с девет човека. Реферът Иван Стоянов  прати преждевременно под душовете Любомир Конярски и Ибраим Стамболиев от състава на Пирин 2001.

Първото полувреме ще се запомни с пропуска на Илиян Христов от домакините, който не успя да преодолее вратаря Тънов още в първата минута на срещата. През втората част Стамболиев от Пирин 2001 в 49-ата минута с удар от далече затрудни максимално юношеския национал Благой Стоянов, който след мача замина веднага за Гърция. Добрите му изяви под рамката неостанаха незабелязани от Ферарио Спасов, който води малките „лъвчета” родени през 1994 г.

В 60-ата минута стража на гостите Тънов също трябваше да се намесва решително. Той отрази удар на Кристиян Чаков.
Седем минути по-късно резервата Любомир Конярски спря непозволено откъсващият се Илиян Христов от състава на домакините и получи директен червен картон от рефера Иван Стоянов от Петрич.
В 70-ата минута отново Христов бе близо до гола но ударът му  след едно изпълнение на корнер и разбъркване пред наказателното поле на гостите излезе над вратата. Минута преди да изтече редовното време на Ибраим Стамболиев от Пирин 2001 бе показан втори жълт и съответно червен  картон за грубо нарушение.

Едно полувреме от мача на клубната база на Пирин в Рилци изгледа треньорът Стефан Грозданов, а през цялото време остана председателят на УС на клуба Захари Хаджиийски и изпълнителният директор в оставка Малин Халачев.

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“